magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Polícia identifikovala utopeného muža z vodnej nádrže Ružín
@ Aktuálne -> Doprava      Jul 28 2006 - 09:28 GMT
(TASR) - Polícia už identifikovala mŕtveho muža, ktorého z vodnej nádrže Ružín vytiahli zhruba dve hodiny po polnoci zo štvrtka nadnes gelnickí a rožňavskí hasiči. Je ním 22-ročný Rudolf B. zo Spišského Podhradia.

Mladý muž sa ešte 18. júla podvečer ako neplavec člnkoval na nafukovacom člne, pričom asi 90 metrov od brehu mu vypadlo jedno z vesiel. Keď ho chcel vytiahnuť, spadol do vody a napriek snahe kamarátov pomôcť mu, sa utopil. Hasiči niekoľkokrát prehľadali vodnú hladinu, avšak neúspešne.

Mŕtvola utopeného muža plávala v noci na hladine vody pri neďalekých Jaklovciach. Privolaný lekár konštatoval smrť utopením bez známok vonkajšieho násilia.

Polícia prípad dokumentuje ako podozrenie z prečinu usmrtenia. TASR o tom dnes informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Demjanovičová.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606