magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Tesco Stores SR pri hypermarkete v Košiciach otvorilo siedmu čerpaciu stanicu
@ Aktuálne -> Služby      Aug 02 2006 - 03:52 GMT
(TASR) - Predaj pohonných látok je ďalšou oblasťou, v ktorej spoločnosť Tesco Stores SR rozširuje svoje obchodné aktivity. Pri hypermarkete v Košiciach dnes otvorila už celkovo siedmu čerpaciu stanicu pre osobné vozidlá s nonstop predajom. Pracovnú príležitosť tu nájde osem zamestnancov.

Ponukou pohonných látok reaguje Tesco na priania a požiadavky svojich zákazníkov. Každý deň bude ceny pohonných látok starostlivo analyzovať a upravovať.

Podľa spresnenia manažérky oddelenia vonkajších vzťahov Tesco Oľgy Hrnčiarovej ako prvé otvorila spoločnosť Tesco v decembri 2005 čerpacie stanice pri hypermarketoch Tesco v Senici, Trenčíne a Považskej Bystrici. V tomto roku to bolo v Piešťanoch, Prievidzi a Žiline, pričom po košickom hypermarkete plánuje Tesco v najbližšom čase otvoriť čerpaciu stanicu aj pri hypermarketoch v Michalovciach, Banskej Bystrici a v Leviciach. "Našim zámerom je, aby čerpacie stanice boli pri každom väčšom hypermarkete," dodala Hrnčiarová.

Spoločnosť Tesco vstúpila na slovenský trh v roku 1996. Na Slovensku v súčasnosti prevádzkuje 5 obchodných domov, 33 hypermarketov, jeden supermarket, distribučné centrum Tesco v Beckove a 7 čerpacích staníc. S vyše 8 200 zamestnancami patrí k najväčším zamestnávateľom na Slovensku.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606