magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

 
ZAREGISTRUJ SA! 24. Nov 2017,  meniny má
Resident ponúka exkluzívne bývanie v centre Košíc.
@ Rozhovory a reportáže      Sep 18 2007 - 10:05 GMT

Jednou z možností, ako vhodne investovať úspory v slovenských korunách pred blížiacim sa termínom zavedenia eura, je aj kúpa nehnuteľnosti. Po výraznom útlme, ktorý v ostatných rokoch zaznamenal realitný trh na východe Slovenska, zažíva obchod s nehnuteľnosťami v súčasnom období nebývalý rozvoj. A to sa týka aj výstavby nových bytových domov. K viacerým novostavbám na Terase či na sídliskách Nad jazerom a KVP pribudne už čoskoro polyfunkčný dom Resident na Mlynárskej ulici.

Objekt sa nachádza v tesnej blízkosti centra Košíc, doslova len pár krokov od Námestia osloboditeľov a historického jadra mesta s pešou zónou. Mimoriadne lukratívna poloha a s tým spojená kompletná mestská infraštruktúra poskytne budúcim vlastníkom exkluzívne bývanie, určené náročnej a solventnej klientele, ktorá miluje ruch veľkomesta. Tomu bude, pochopiteľne, zodpovedať aj cena jednotlivých bytov. Nuž a tá sa pri takýchto typoch stavieb zvykne v Košiciach pohybovať od 35 tisícok za štvorcový meter vyššie.

V sedempodlažnom dome bude celkovo 25 troj- až 6-izbových bytov (vrátane mezonetových) s rozlohou od 74 do 184 štvorcových metrov (v tom nie je zarátaná výmera lodžií, balkónov a terás k jednotlivým bytom). Napriek tomu, že objekt ešte nie je dokončený, dva byty sú už predané. Deväť bytových jednotiek je rezervovaných a zvyšných štrnásť je ešte stále k dispozícii prípadným záujemcom.

Súčasťou objektu bude vstupná recepcia s nepretržitou 24-hodinovou službou a s kamerovým elektronickým systémom, a tiež parkovacie boxy (samostatné garáže a dvojgaráže) v prízemnej časti objektu. Na parkovanie budú slúžiť aj vonkajšie garážové státia pred budovou a v jej blízkosti, a to v dvoch variantoch – bez prístrešku alebo s prístreškom – podľa želania a vlastného výberu zákazníka.

Obytný dom Resident na Mlynárskej ulici je koncipovaný ako ekologicky a energeticky úsporná budova. V súčasnosti je rozostavaná na zhruba 70 percent. Definitívne ukončenie stavby objektu a sťahovanie prvých obyvateľov je naplánované na jar budúceho roku.

Marián Gladiš
Grafická vizualizácia: Seriouse, s.r.o. Košice   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606