magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Jenčík sa predčasne vrátil z Kežmarku, s Košičanmi môže len trénovať.
@ Aktuálne -> Šport      Dec 12 2007 - 06:41 GMT
(TASR) - Útočník hokejového klubu HC Košice Richard Jenčík sa nečakane vrátil domov z hosťovania v Kežmarku. Koncom novembra tam odišiel na mesačné pôsobenie, ale skončil už po štyroch zápasoch a s jedinou prihrávkou na gól.

"Nebol dostatočne pripravený kondične, brali sme ho ako strelca, ale v zápasoch extraligy nás nepresvedčil. Pritom hral v 1. útoku so Šechným. Som sklamaný, musíme si pomôcť z vlastných zdrojov," povedal pre TASR tréner Kežmarku Miroslav Ihnačák.
Jenčíkov návrat bol pre košický klub prekvapením. Hneď sa síce zaradil do tréningového procesu, ale podľa predpisov na hosťovanie nemôže do konca decembra nastúpiť za oceliarov, iba s nimi trénovať.
Samotný hráč sa pre internetovú stránku HC Košice vyjadril, že ho to zaskočilo. "Ani neviem, prečo ma tréner Ihnačák vyhodil, pretože príčinu mi neprezradil. Ja som Kežmarku chcel pomôcť a mrzí ma, že to dopadlo takto," uviedol.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606