magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Vyžrebovanie výhercu súťaže o 2 spiatočné letenky do niektorej z európskych metropol od www.pelikan.sk!!!
@ Aktuálne -> Služby      Feb 22 2008 - 15:31 GMT

Pelikan.sk je internetový portál, ktorý Vám ponúka bezplatnú rezerváciu a následný nákup leteniek aj bez kreditnej karty. Nájdete tu najlepšie ceny leteniek od viac ako 800 tradičných a nízkonákladových leteckých spoločností. Aby toho nebolo málo pelikan.sk Vám ponúka aj jedinečnú možnosť zakúpiť si k svojej letenke aj kvalitné ubytovanie s poistením, čím šetrí Váš čas a v neposlednom rade aj peniaze.

Pri tomto pohodlnom spôsobe nakupovania však pelikan.sk myslí aj na bezpečnosť transakcií vykonaných na jeho stránke. Systém VeriSign je zárukou, že operácie, ktoré na stránke najväčšieho predajcu leteniek on-line uskutočníte budú chránené, bezpečné a vy si môžete v pokoji a pohodlí užívať výhody plynúce z internetového obchodovania.

O kvalitách služieb poskytovaných portálom pelikan.sk svedčí aj fakt, že svoje služby už poskytuje aj v okolitych krajinách – Česká republika, Maďarsko, kde patrí k najväčším predajcom cestovateľských produktov.

+ + + + + S ú ť a ž + + + +

Káva v Miláne? Obed v Paríži? Či večera v Londýne? S najväčším predajcom leteniek na Slovensku je možné čokoľvek! S pomedzi 312 správnych odpovedí sme vyžrebovali jedného šťastného výhercu, ktorý obdrží 2 spiatočné letenky do niektorej z európskych metropol podľa vlastného výberu.

výherca: Karolína Velesová, Košice

Výhercu budeme zároveň kontaktovať aj telefonicky...   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606