magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Bežecká trať aj pre Košičanov
@ Aktuálne -> Šport      Sep 24 2008 - 03:37 GMT

Po otvorení bežeckého centra v Bratislave sa rozširujú športové možnosti aj pre Košičanov.Obľúbené bežecké miesto v lesoparku Furča získa nové označenie vzdialeností a trénera, s ktorým sa možno poradiť o tréningu.

Štyri dni pred známym Medzinárodným maratónom mieru sa v košickej časti Furča otvorí bežecká trať určená verejnosti. Táto lokalita je u košickej bežeckej komunity obľúbeným miestom na šport a jej zveľadenie by malo pritiahnuť ďalších bežeckých nadšencov. Trasa dlhá 3,5 km je pre lepšiu orientáciu bežca označená značkami a kilometrovníkmi, ktoré informujú o dĺžke prebehnutej trasy.

V deň jej otvorenia, teda 1.10.2008, bude od 16:00 do 19:00 hod v areáli pristavené Nike promo autíčko spolu s trénerom, ktorý záujemcom poradí ako zlepšiť svoju techniku behu. Zároveň si tu bežci budú môcť vyskúšať nový koncept behania, ktorý umožňuje zaznamenávať všetky informácie o trati a kondícii bežca. Parametre možno jednoducho preniesť na internet a sledovať svoj tréningový vývoj, či komunikovať s bežeckou komunitou.

Červené promo autíčko sa bude po košických športoviskách pohybovať celý týždeň od 28.9. do 5.10.2008, a priblíži tak bežcom nové technológie pre pohodlný športový zážitok. Bežecká trať je otvorená pre verejnosť počas celého roka a určená pre začiatočníkov aj profibežcov.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606