magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

 
ZAREGISTRUJ SA! 13. Dec 2017,  meniny má
Program Corgoň ligy, I. ligy a II. ligy 2008/2009
@ Aktuálne -> Šport      Oct 03 2008 - 14:17 GMT
(SITA) - Program a aktualizované obsadenie rozhodcov v zápasoch 11. kola futbalovej Corgoň ligy, 11. kola I. ligy a 10. kola II. ligy v sezóne 2008/2009, ktoré sú na programe v sobotu a nedeľu 4. - 5. októbra (podľa úradnej správy SFZ):

Corgoň liga - jesenná časť sezóny 2008/2009 - 11. kolo:

Sobota 4. októbra - o 14.30 h (STV 2): MFK Košice - Tatran Prešov (Trutz - Slyško, Bobko), o 16.00 h: MFK Ružomberok - Slovan Bratislava (Šipoš - Kubica, Ádám), o 17.00 h: Dukla Banská Bystrica - Spartak Trnava

(Kružliak - Petríček, Vorel), o 17.30 h: MFK Dubnica - FC Nitra (Michlian - Csabay, Mókoš).

Nedeľa 5. októbra - o 14.30 h: DAC 1904 Dunajská Streda - MŠK Žilina (Vnuk - D. Hrčka, Kubačka), o 17.15 h (STV 2): FC ViOn Zlaté Moravce - Artmedia Petržalka (Straka - Brendza, E. Weiss).
I. liga - jesenná časť sezóny 2008/2009 - 11. kolo:

Sobota 4. októbra - o 14.30 h: MFK Zemplín Michalovce - Inter Bratislava (Hracho - Balko, Lieskovský), Slovan Duslo Šaľa - MFK Rimavská Sobota (Richtárik - Likavský, Vician), HFC Humenné - ŽP Šport Podbrezová

(Tomčík - Laskovský, Košecký), o 18.00 h: AS Trenčín - DAC 1904 Dunajská Streda "B" (Gábor - Kéry, Mikulaj), o 19.30 h: FKM Prievidza - MFK Ružomberok "B" (P. Hrčka - Sluk, Chládek).

Nedeľa 5. októbra - o 10.30 h: MFK Košice "B" - LAFC Lučenec (Ježík - Benko, Králik, hrá sa v Ličartovciach).

II. liga - jesenná časť sezóny 2008/2009 - skupina Západ - 10. kolo:

Sobota 4. októbra - o 10.30 h: ŠKP Dúbravka Bratislava - Spartak Trnava "B" (Tománek - T. Somoláni, Jankovič), o 14.30 h: AFC Nové Mesto nad Váhom - Iskra Petržalka (Cabaj - Kéry, Bednár), MFK Topvar Topoľčany - FK Púchov (Bohun - Martiš, Kachnič), OTJ Moravany nad Váhom - Artmedia Petržalka "B" (Černek - Vindiš, Bóllo), MFK Vrbové - Slovan Bratislava juniori (Ihring - Čiernik, Hrdlička).

Nedeľa 5. októbra - o 14.30 h: FK Slovan Nemšová - FK Rača (Debnár - Poláček, Staník), FC Nitra "B" - SFM Senec (Kapusta - Rendko, Cifrík), ŠK Blava Jaslovské Bohunice - Spartak Vráble (Sliš - Knopp, Borsányi).
II. liga - jesenná časť sezóny 2008/2009 - skupina Východ - 10. kolo:

Sobota 4. októbra - o 14.30 h: Odeva Lipany - FK Poprad (Eperješi -Slebodník, Molitoris), FK Spišská Nová Ves - MŠK Žilina "B" (Anguš - Klovanič, Tabiš), ŠK Aqua Turčianske Teplice - Slavoj Trebišov (Perašín - Palušák, Marhefka), MFK Dolný Kubín - Dukla Banská Bystrica "B" (Panák - Krško, Žákech), FK Žiar nad Hronom - FK Tatran NAO Liptovský Mikuláš (Hádek - Bacsa, Petrinec), MFK Vranov nad Topľou - TJ Jednota Bánová (Havíra - Ružbarský, Mojsej).

Nedeľa 5. októbra - o 10.30 h: Tatran Prešov "B" - FK Goral Stará Ľubovňa (Leško - Jenčura, Vlčej), o 14.30 h: FK Čadca - ŽP Šport Podbrezová "B" (Jaška - Bóllo, Bednár).   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606