magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Seminár k výzve na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok
@ Aktuálne -> Verejná správa      May 19 2009 - 09:06 GMT
Agentúra Ministerstva školstva SR pre štrukturálne fondy EÚ organizuje informačný seminár k výzve na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok vyhlásenej 28. apríla 2009 v rámci operačného programu Výskum a vývoj, opatrenie 2.2 Prenos poznatkov a technológií získaných výskumom a vývojom do praxe.

Termín a miesto konania: 8. jún 2009 o 14:00 hod. - Technická univerzita v Košiciach, Letná 9, 042 00 Košice, Hlavná budova - poslucháreň P25 - prízemie.

Program: Podmienky výzvy na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok; Kritériá oprávnenosti žiadateľov; Rozpočet a oprávnené výdavky.

Lektori: pracovníci Agentúry Ministerstva školstva SR pre štrukturálne fondy EÚ.

Informačný seminár je určený pre oprávnených žiadateľov definovaných vo výzve.

Pozývame záujemcov z malých (vrátane mikropodnikov) a stredných podnikov a veľkých podnikov, aby sa prišli detailnejšie oboznámiť s podmienkami, za ktorých je možné žiadať o nenávratný finančný príspevok v rámci vyhlásenej výzvy z operačného programu Výskum a vývoj.

Účasť na seminári je bezplatná

(TLAČOVÁ SPRÁVA)   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606