magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

V Starom Meste sa upravujú dvory
@ Aktuálne -> Verejná správa      Dec 10 2009 - 08:36 GMT

Na základe podnetov občanov a následných návštev starostu Ľubomíra Gregu problematických lokalít sa v mestskej časti Košice-Staré Mesto začali revitalizovať dvory Parku Angelinum, Malej Prahy, Bencúrovej, Lomenej a okolia Komenského 12.
Výtlky na príjazdovej ceste do dvora Malej Prahy boli vysypané štrkom, vyschnutý strom bol vyrezaný a kontajnery sa dali oplotiť.

Cesta pozdĺž ulice Park Angelinum medzi bytovkou a škôlkou a pred garážami na rohu so Zimnou ulicou bola tiež opravená a výtlky pripomínajúce "tankodrom" boli vysypané štrkom.

Na dvore Bencúrovej ulice bola celá príjazdová cesta opravená. Ešte v lete sa dal dvor osvetliť verejným osvetlením a osadili sa dve lavičky. Občania tejto lokality požadujú ešte osadenie ďalšej lavičky, vyčistenie kanálu, oplotenie zelene a opravu hojdačiek - to všetko bude zrealizované v najbližších dňoch.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606