magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

NOVINÁRSKA FOTOGRAFIA - výstava fotografií autorov z Miškolca
@ Kultúra -> Výstavy      May 19 2010 - 06:57 GMT

Vegh-Vajda-Juhasz-Adam

Krajské osvetové stredisko v Košiciach v rámci cezhraničnej spolupráce s Domom mládeže a voľného času v Miškolci pripravili výstavu fotografií pod názvom Novinárska fotografia. Vernisáž výstavy sa uskutoční dňa 19. mája o 16.30 v Galérii KOS v Košiciach.
Svoje práce budú na nej prezentovať fotoreportéri Ádam János z regionálneho denníka v Miškolci Észak – Magyarország, Juhász Ákos z týždenníka MINAP, Vajda János z Maďarskej tlačovej agentúry a Végh Csaba z mesačníka Kulcs.

O týchto mladých reportéroch sa dá povedať, že ich pohľad na svet je empatický a svieži. Vo svojich vlastných periodikách ponúkajú fotografie z rôznych oblastí života. Ide predovšetkým o fotografiu reportážnu, portrétnu s rôznou tematikou. Sú schopní zachytiť životné príbehy ľudí a rôzne situácie, ktoré sa odohrávajú v dňoch všedných, ale aj sviatočných.

Výstava potrvá do 11.6.2010   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606