magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Úradníkov školili za eurofondy, stálo to 58-tisíc
@ Aktuálne -> Verejná správa      Aug 20 2010 - 09:00 GMT
Pracovníci úradu by mali napríklad lepšie pracovať s počítačom, krajšie sa obliekať, či byť milší k "stránkam". Vďaka 58-tisícom eur hlavne z eurofondov. Podľa analytika ide o nezmyselný projekt a vyhodené peniaze.

KOŠICE. Úradníkov Severu vyškolili z etiky, etikety, estetiky, profesionálneho imidžu, spoločenského a diplomatického protokolu, práce s počítačom, projektového riadenia i komunikačno-sociálnej prípravy v rámci postavenia osobnosti v Európskej únii. Na tento vzdelávací projekt „Európsky administrátor samosprávy" získala mestská časť nenávratný príspevok z Európskeho sociálneho fondu a štátneho rozpočtu. Schválilo ho ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny aj Sociálna implementačná agentúra v roku 2008. Školenia sa začali vlani v júni a skončili sa v júli 2010.

čítaj celý článok   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606