magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Autogramiáda basketbalistiek Dobrých anjelov Košice
@ Aktuálne -> Šport      Jan 20 2011 - 07:56 GMT

Medzinárodnú  výstavu cestovného ruchu a regiónov, KOŠICE TOUR, prídu 27. januára podporiť aj basketbalistky Dobrých anjelov. Zastupovať ho budú Katarína Hricková a Zuzana Žirková a pre svojich fanúšikov budú rozdávať podpisy na kartách s novým vizuálom.

Podpisová  akcia sa bude konať vo štvrtok od 11:00 v priestoroch hotela Centrum na Južnej triede v Košiciach a basketbalový klub všetkých srdečne pozýva.

Klub Dobrých anjelov Košice je sedemnásobným majstrom Slovenska v ženskom basketbale a úspech majú každoročne aj v Eurolige. V poslednej sezóne sa prebojovali do najlepšej osmičky družstiev. Gro reprezentácie Slovenska v ženskom basketbale je poskladaná najmä z hráčok košického tímu. Okrem kvalitných športových výkonov majú aj iné poslanie. Venujú sa rozsiahlej charitatívnej činnosti, a preto za každú úspešnú strelu do európskeho koša darujú finančný obnos pre nadáciu, ktorej meno nesú aj vo svojom v názve. K podobným činom by chceli motivovať aj širšiu verejnosť.

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606