magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Šampionát prinesie očakávaný parkovací dom
@ Aktuálne -> Doprava      Jan 21 2011 - 04:04 GMT

Prípravy na svetový šampionát v hokeji sú aj u nás v plnom prúde. Koncom februára alebo začiatkom marca v Steel Aréne skolaudujú tréningovou halou. Za tréningovou halou je rozostavaný parkovací dom Rozpočet na jeho výstavbu s kapacitou 500 miest, je  viac ako 2,792 mil. eura a hotový by mal byť do začiatku majstrovstiev sveta. Pomôže najmä obyvateľom Jánošíkovej a Žižkovejalev podstate všetkým návštevníkom podujatí v Steel Aréne.

Správa majetku mesta avizuje aj ďalšie zmeny v súvislosti s parkovaním. Vodiči nebudú môcť parkovať pozdĺž Moldavskej ulice. Počíta sa aj so zavedením poplatkov v niektorých doteraz bezplatných lokalitách, napríklad na Kuzmányho, Vojenskej, Škultétyho, Floriánskej ulici ale i ďalších.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606