magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Tabačka pozýva
@ Kultúra -> Podujatia      Mar 04 2011 - 04:25 GMT

V stredu 2.3.  pozývajú do FabriCafe na STREDÁVKU, počas ktorej DJi budú hrať vynikajúce hudobné sety. Vo štvrtok /3.3./ si nenechajte ujsť koncert elektro-akutstického dua FIORDMOSS zo susedných Čiech, ktoré ponúkne nádherné emotívne piesne a nezabudnuteľným prejavom ich vynikajúcej speváčky! Koncert Firodmoss bude warm-up koncertom festivalu MEMENTO MORE, v rámci ktorého 9.3. u nás vystúpia EFTERKLANG /DK/! S lístkom na Efterklang máte vstup na tento warm-up koncert zadarmo!

Počas tohto týždňa spúšťajú  súťaž o voľné vstupy na koncert dánskych EFTERKLANG, ktorý sa bude konať už budúcu stredu /9.3./! Túto hudobnú udalosť by ste rozhodne nemali odignorovať! Sledujte teda  web-stránku a facebook a zapojte sa do súťaže!

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606