magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 18. do 24 apríla / Peter Mišík
@ Horoskopy      Apr 17 2011 - 04:07 GMT

Slnko je v znamení Barana a v stredu vstupuje do znamenia Býka. Slnko je v trigone s Plutom v znamení Kozorožca a slabnúcej konjunkcii s Jupiterom v znamení Barana. Jupiter je v konjunkcii s Merkúrom a Marsom a obe planéty sú v znamení Barana a v opozícii so Saturnom ktorý je v znamení Váhy.  Venuša je v konjunkcii s Uránom v znamení Barana a vo štvrtok vstupuje do znamenia Barana a Neptún je na začiatku znamenia Ryby. Mesiac dosahuje spln v pondelok. Konštelácia vytvára stále silné pnutie a ohrozuje pokoj a harmóniu.

 

Pondelok:Mesiac vstupuje o 8.19 hod. do znamenia Škorpióna a je v opozícii so Slnkom a v trigone s Neptúnom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na zvedavosť, ale aj podozrievavosť spojenú s veľkou precitlivenosťou.

 

Utorok: Mesiac v Škorpiónovi vplýva na pohlavné orgány, sexualitu, močový mechúr a na tekutiny v pávovej časti tela. Vyhýbame sa násilnému zasahovaniu do týchto orgánov. Prípadná liečba alebo operácia bude úspešná až po vstupe Mesiaca do iného znamenia.

 

Streda:Mesiac o 8.50 hod. vstupuje do znamenia Strelca. Mesiac je v trigone s Uránom a Venušou a v kvadráte s Neptúnom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa vo ohnivom živle a vplývajúci na driek , bederné kĺby a stehná. V záhrade dokončíme zavlažovanie.

 

Štvrtok:Venuša vstupuje do znamenia Barana o 5.21od. Mesiac je v trigone s Merkúrom a Jupiterom a v sextile so Saturnom. V záhrade vysievame hrášok a ťahavé rastliny, vysadíme broskyne a dokončíme výsadbu drevín a dostatočne polievame vodou.

 

Piatok:Mesiac o 12.24 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca. Mesiac je v trigone s Jupiterom a Slnkom v konjunkcii s Plutom a v sextile s Neptúnom. Vládca znamenia Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle a vplývajúci na pevnosť, pracovitosť, neochvejnosť a malú citlivosť.

 

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Merkúrom, Marsom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku pri slnení alebo v soláriu a kosti. V záhrade kypríme pôdu, sadíme zemiaky do nakopcovanej zeminy aby sme ich chránili pred svetlom a mrazom.

 

Nedeľa: Mesiac o 19.52 hod. vstupuje do znamenia Vodnára a je v kvadráte so Slnkom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na nohy, členky  a po nehmotnej stránke na revolučnosť, túžbu po nových a netradičných veciach.

kontakt: 055 62 517 10

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606