magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 23. do 29 mája/ Peter Mišík
@ Horoskopy      May 22 2011 - 05:41 GMT

Slnko je v znamení Blížencov a je v kvadráte s Neptúnom v znamení Rýb, v trigone so Saturnom vo znamení Váh a v sextile s Uránom v znamení Barana. Merkúr, Venuša sú v znamení Býka v spoločnej konjunkcii a sú v trigone s Plutom v znamení Kozorožca. Jupiter v znamení Barana je v sextile s Neptúnom. Urán v opozícii so Saturnom a Pluto je v kvadráte s Uránom a Saturnom. Mesiac ubúda a druhú štvrť dosahuje v utorok. Planetárna konštelácia stále vytvára komplikácie v láske a silnejú vášne.

 

Pondelok: Mesiac je v trigone so Saturnom a v kvadráte s Merkúrom, Venušou a Marsom. Mesiac  sa nachádza v znamení Vodnára kde vplýva na nohy a kolená. Trpezlivosť, miernosť a pomalosť víťazí nad splašenosťou a podliehaním osobných vášní.

 

Utorok: Mesiac je v kvadráte so Slnkom, v sextile s Jupiterom a v konjunkcii s Neptúnom. Mesiac o 14.24 hod. vstupuje do znamenia Ryby. Mesiac je v druhej štvrti o 20,52. Vládca znamenia Ryby je Neptún s Jupiterom ktorý sa nachádza vo vodnom živle a vplýva na jemnosť, sebaobetovanie, precitlivenosť.

 

Streda:  Mesiac je v sextile s Merkúrom, Venušou, Marsom a Plutom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené prsty na nohách, priehlavkové kosti a lymfatické žľazy. Prejavuje sa sklon k omamným látkam - drogám a halucináciám.

 

Štvrtok:  Mesiac je v poslednej tretine znamenia Rýb a v záhrade dbáme na dostatok vlahy, polievame ráno a večer. Vyhýbame sa práci so zemou a rastlinami. Pri zalievaní paradajok a ruží nelejeme vodu na listy aby sa neobjavili hubovité ochorenia.

 

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom, v opozícii so Saturnom a v sextile so Slnkom. Mesiac o 2,36 vstupuje do znamenia Barana. Vládca znamenia je Mars a Pluto, čo dáva nádych geniality všetkým zrodencom znamenia Barana. Prevláda ohnivý živel podporujúci začínať nové a nevyskúšané veci, zvyšuje lásku ku prírode a ku všetkým živým tvorom.

 

Sobota: Mesiac je v opozícii so Saturnom a po zdravotnej stránke v znamení Barana vplýva na čelové dutiny, mozog a obličaj. Tieto časti tela nechávame na pokoji a nezasahujeme do nich vyhýbame sa operáciám. V záhrade zberáme úrodu, jahody, čerešne , egreše a ríbezle.

 

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a o 15.02 hod. vstupuje do znamenia Býka. Vládca znamenia Býka je Venuša podporujúca krásu, umenie architektúru, okrasné sady, parky a záhrady. Venuša sa nachádza v zemitom živle a po telesnej stránke vplýva na súmerné telo, lásku, hltan, krk a štítnu žľazu.

kontakt: 055 62 517 10

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606