magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Dnes sme tu spolu policajti, záchranári, hasiči..
@ Aktuálne -> Rôzne      Jun 01 2011 - 04:37 GMT

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach v spolupráci  s prevádzkovateľom Ryba  Anička pri príležitosti MDD na 2. a 3. júna pripravili akciu „Dnes sme tu spolu policajti, záchranári, hasiči...“  V priebehu podujatia sa prítomní  oboznámia s prácou jednotlivých zložiek integrovaného systému,  s ich výzbrojou i výstrojom. Budú sa môcť zapojiť do súťaží či preveriť si vedomosti a zručnosti z poskytovania prvej pomoci. Počas celej  akcie budú poskytované odborné výstupy a rady, ako správne a bezpečne prechádzať cez cestu po priechode pre chodcov i mimo neho, čo musí obsahovať vybavenie bicykla i správne oblečenie cyklistov a o  význame používania reflexných prvkov na cestách s dôrazom na pravidlo „Vidieť a byť videní“.

Deti sa budú môcť zapojiť do rôznych zaujímavých atrakcií pripravených prevádzkovateľom areálu Ryba Anička, ktorý do súťaží pripravil  pre víťazov aj rôzne ceny.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606