magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 13.do 19. júna / Peter Mišík
@ Horoskopy      Jun 12 2011 - 13:03 GMT

Slnko je v znamení Blížencov v konjunkcii s Merkúrom v rovnakom znamení. Neptún v znamení Ryby je v sextile so Slnkom a Merkúrom. Venuša v znamení Blížencov je v trigone so Saturnom  v znamení Váhy a sextile s Uránom v znamení Barana a Venuša je v kvadráte s Neptúnom . Mars v znamení Býka je v kvadráte s Neptúnom. Jupiter v znamení Býka je v trigone s Plutom v znamení Kozorožca. Saturn je v opozícii s Uránom a v kvadráte s Plutom. Mesiac dosahuje spln v stredu. Planetárna konštelácia praje majetkovým záležitostiam.

Pondelok:  Mesiac je v znamení Škorpióna a je v opozícii s Marsom, ktorý vládne Škorpiónovi. Vnútorné boje a rozpory sa začínajú vyostrovať. Vyhýbame sa liečbe močového mechúra, prostaty a pohlavných chorôb. V záhrade dbáme na dostatok vlahy polievame skoro ráno.

Utorok: Mesiac je v znamení Strelca o 4.38 hod.  a je v opozícii s Marsom a Venušou, v trigone s Uránom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na stehná a bedrové kĺby. Dodržujeme striedmy režim a neriskujeme.

Streda: Mesiac je v opozícii so Slnkom a Merkúrom. Je málo vhodná konštelácia pre uzatváranie zmlúv , dohôd, učenia , skúšok a intelektuálnej činnosti. Darí  sa na cestách a spoznávanie neznámych krajov, zvykov a osôb. Udalosti málo ovplyvňujeme.

Štvrtok:Mesiac je o 7. 59 hod. v znamení Kozorožca a je v opozícii so Slnkom a Merkúrom, v konjunkcii s Plutom, v trigone  s Jupiterom , v kvadráte s Uránom a v sextile s Neptúnom. Špekuláciám a obchodovaniu sa darí v spojitosti s trpezlivosťou a štátnou sférou.

Piatok: Mesiac je v kvadráte so Saturnom. Vládca znamenia Kozorožca je Saturn  nachádzajúci sa v zemitom živle a vplývajúci na pokožku, kosti a tvrdohlavosť city sú oslabené, v krajnom prípade sa prejavuje bezcitnosť. V záhrade vytrhávame burinu a z rána okopávame zeleninu.

Sobota:  Mesiac o 13.47 hod. vstupuje do znamenia Vodnára a je v trigone s Marsom a v kvadráte s Jupiterom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na nohy a kolená. Konštelácia praje športu na úkor finančného zabezpečenia.

Nedeľa: Mesiac je v trigone s Venušou a Saturnom. Je vhodný čas na zbavenie sa depresií, starostí a ťažkostí. Darí sa v láske, zábave a kultúrnych podujatiach. Konštelácia podporuje záujmy seniorov a harmonizuje ich vzťah so širokým okolím a rodinou.

 

Kontakt: 055 62 517 10

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606