magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 20.do 26 júna / Peter Mišík
@ Horoskopy      Jun 19 2011 - 13:24 GMT

Slnko v utorok vstupuje do znamenia Raka. Slnko je v opozícii s Plutom v znamení Kozorožca, v kvadráte s Uránom v znamení Barana a v trigone s Neptúnom v znamení Ryby. Merkúr je v znamení Raka v kvadráte s Uránom a v opozícii s Plutom. Venuša je v Blížencoch v trigone so Saturnom v znamení Váhy. Mars vstupuje do znamenia Blížencov v utorok a je v kvadráte s Neptúnom. Pluto je v trigone s Jupiterom v znamení Býka, Jupiter je v sextile s Neptúnom. Urán je v opozícii so Saturnom. Mesiac ubúda a Konštelácia vytvára pasivitu a prílišnú aktivitu v nesprávny čas.

 

Pondelok: Mesiac je v znamení Ryby od 22.45 hod. a je v konjunkcii s Neptúnom a v trigone so Slnkom. vládca znamenia Ryby je Jupiter a Neptún nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na pasivitu, bojazlivosť, duchovnosť, sklon ku alkoholu a drogám a únik od skutočnosti do snového sveta.

 

Utorok: Slnko vstupuje do znamenia Raka o 19.16 hod. a Mars o 3.50 hod do znamenia Blížencov. Mesiac je v trigone so Slnkom a v konjunkcii s Neptúnom, v sextile s Jupiterom a Plutom. Mesiac v znamení Ryby vplýva na prsty na nohách, priehlavkové kostičky a lymfatické žľazy.

 

Streda: Mesiac je v trigone s Neptúnom a v kvadráte s Venušou. V záhrade skoro ráno a neskoro večer po západe slnka polievame rastliny a zeleninu. Zavlažovanie vo vodných znameniach má väčší úžitok než polievanie v ostatných znameniach.

 

Štvrtok: Mesiac je v znamení Barana o 10.24 hod. Mesiac je v konjunkcii s Uránom a v kvadráte so Slnkom a Plutom. Vládca znamenia Barana je Mars nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na nadšenie pre všetko nové prírodné, tradičné a ekologické. V povahovej oblasti je silná tvrdohlavosť.

 

Piatok Mesiac je v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Merkúrom. Po zdravotnej stránke Mesiac v znamení Barana vplýva na obličaj , čelo a čelové dutiny a neurovegetatívny systém. V záhrade zbierame jahody, čerešne , višne, egreše a ríbezle. Kolíkové paradajky vyrezávame na jeden výhonok.

 

Sobota: Mesiac je o 22.51 hod. v znamení Býka. Mesiac je v sextile so Slnkom a v konjunkcii s Jupiterom. Vládca znamenia Býka je nežná Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplývajúca na tvrdohlavosť, umenie aj smerom na architektúru, klenotníctvo, sochárstvo apod.

 

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v sextile s Neptúnom a v trigone s Plutom. Mesiac v znamení Býka po zdravotnej stránke vplýva na orgány v hrdle a v blízkom okolí, krk, krčné stavce, štítna žľaza, mandle, nosohltan, horné podnebie, nozdry a hlasivky.

 

Kontakt: 055 62 517 10

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606