magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 15. do 21. augusta/ Peter Mišík
@ Horoskopy      Aug 14 2011 - 04:40 GMT

Slnko je v konjunkcii s Merkúrom a Venušou spoločne v znamení Leva a v opozícii s Neptúnom v znamení Rýb. Saturn je v znamení Váh a je v kvadráte s Marsom v znamení Raka a Jupiter v znamení Býka je v trigone s Plutom v znamení Kozorožca. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Marsom. Mesiac ubúda a druhú štvrť dosahuje v nedeľu. Nepriaznivá konštelácia ohrozuje umelcov, vynálezcov a vytvára sa bojachtivá konštelácia s nelogickým chápaním a činmi - „hon na čarodejnice“.

Pondelok: Mesiac je v trigone s Marsom a nachádza sa v znamení Rýb. Tu po zdravotnej stránke vplýva na prsty na nohách, chodidlá, päty, priehlavkové kostičky a lymfatické žľazy. V záhrade dôkladne polievame ráno a večer.

Utorok: Silne je obsadená druhá polovica znamenia Rýb a prináša blahodarný vplyv na sebaobetovacie aktivity, jemnosť, emočnú precitlivelosť a u duchovne vyspelých jedincov. Je to vhodná doba pre rozjímanie, meditácie a sebapoznávanie.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v opozícii so Satiurnom a v kvadráte s Plutom a Marsom. Mesiac o 2.01 hod. vstupuje do znamenia Barana. Vládca znamenia Je Mars a geniálne Pluto nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplývajúce na nadšenie pre nové veci.

Štvrtok: Mesiac je v trigone so Slnkom, v kvadráte s Marsom a v opozícii so Saturnom. Po zdravotnej stránke Mesiac v Baranovi vplýva na obličaj, čelové dutiny a podporuje tvrdohlavosť a výdrž. V záhrade zberáme a uskladňujeme úrodu.

Piatok: Mesiac o 14.36 hod. vstupuje do znamenia Býka a je v trigone so Slnkom, Merkúrom, Venušou a Plutom a v sextile s Neptúnom. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplývajúca na krásu, umenie ale z pohľadu materialistického.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a v trigone s Plutom. Po zdravotnej stránke je ovplyvnený krk, krčné stavce, štítna žľaza a nosohltan. V záhrade plejeme, obmedzujeme škodcov a choroby. Vysievame zimnú cibuľu určenú na prezimovanie.

Nedeľa: Mesiac vstupuje do druhej štvrti o 23.54 hod. a je v kvadráte s Merkúrom, Slnkom a Venušou. Nepríjemná konštelácia spôsobuje zvýšené výdavky a škody vyplývajúce z nich. Dávame si pozor na zdravie udržujeme vo všetkom mieru.
kontakt: 055 62 517 10

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606