magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 12. do 18. septembra / Peter Mišík
@ Horoskopy      Sep 12 2011 - 02:59 GMT

Slnko je v poslednej dekáde znamenia Panny v konjunkcii s Venušou, ktorá vo štvrtok vstupuje do znamenia Váhy. Merkúr je v znamení Panny a je v opozícii s Neptúnom v znamení Vodnára, v trigone s Plutom v znamení Kozorožca a Jupiterom v znamení Býka a Pluto je v trigone s Jupiterom. Saturn je v znamení Váh a Mars v znamení Raka je v sextile s Venušou. Mesiac dosahuje spln v pondelok. Konštelácia uprednostňuje špekulatívne a materialistické myslenie pred duchovným vnímaním.

Pondelok: Mesiac je v Splne a preto nezačíname nič nové. Mesiac je v opozícii so Slnkom a Venušou a v trigone s Marsom. Darí sa v športe a nedarí sa v osobných záujmoch a koníčkoch. Pozor na problémy v láske v rodine a na vážnejšie nákupy, finančné investície a pod.

Utorok: Mesiac je o 8.49 hod. v znamení Barana a je v konjunkcii s Uránom, v opozícii so Slnkom a Venušou, v kvadráte s Plutom a v trigone s Marsom. Vládca znamenia Barana je Mars nachádzajúci sa v ohnivom živle a podporujúci nadšenie.

Streda: Mesiac je v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Plutom. V znamení Barana sú ovplyvnené čelové dutiny, mozog, obličaj a citová tvrdohlavosť. V záhrade zbierame jesenné odrody jabĺk a hrušiek. Vyrežeme suché konáre.

Štvrtok: Venuša vstupuje o 3.35 hod. do znamenia Váh. Mesiac je v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Marsom. Mesiac o 21.25 hod. vstupuje do znamenia Býka. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a v trigone s Merkúrom a Plutom. V znamení Býka sú ovplyvnené nosohltanové cesty, krčná chrbtica a hlas. Priaznivá konštelácia praje peniazom, majetku a zemitej pôde, stavbám a budovám.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, trigone s Merkúrom. Je nadpriemerná konštelácia pre špekulácie s financiami alebo inými produktmi. Darí sa obchodníkom, podnikateľom a dílerom. Pozor na podvody .

Nedeľa: Mesiac o 10.06 hod. vstupuje do znamenia Blížencov. Mesiac je v sextile s Marsom a Uránom a v trigone so Slnkom a Venušou. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na pľúca, nervy a ramená.


kontakt: 055 62 517 10

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606