magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 31. októbra do 6. novembra. / Peter Mišík
@ Horoskopy      Oct 30 2011 - 10:28 GMT

Slnko je v znamení Škorpióna a je v sextile s Plutom v znamení Kozorožca a je v opozícii s Jupiterom v znamení Býka. Puto je v trigone s Jupiterom. Merkúr je v konjunkcii s Venušou a obe planéty vstupujú v stredu do znamenia Strelca a sú v trigone s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Neptúnom v znamení Vodnára a Marsom v znamení Leva. Neptún je v opozícii s Marsom a v trigone so Saturnom v znamení Váhy, Mars je v sextile so Saturnom. Mesiac je v dorastajúcej fáze a prvú štvrť dosahuje v stredu. Nepriaznivá konštelácia ohrozuje majetok, úspory a vytvára živnú pôdu pre podvodníkov.

Pondelok: Mesiac je v konjunkcii s Plutom , v sextile so Slnkom a v trigone s Jupiterom. V záhrade odstraňujeme zbytky rastlín, hnojíme organickým hnojivom a zeminu prekypríme. Investujeme do zemitých záležitostí

 

Utorok: Mesiac o 23.08 hod. vstupuje do znamenia Vodnára a je v kvadráte so Saturnom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na širokú verejnosť  a nastolenie nových vecí miesto starých.

Streda: Venuša vstupuje o 10.02 hod. do znamenia Strelca a Merkúr vstupuje do rovnakého znamenia neskôr o 18.03 hod. Mesiac je v kvadráte so Slnkom a Jupiterom. Mesiac dosahuje prvú štvrť o 17.38 hod. Dávame si pozor na majetok a zdravie.

Štvrtok: Mesiac je v trigone so Saturnom a v opozícii s Marsom. Po zdravotnej stránke si chránime nohy a členky pred úrazom, obujeme si celé kvalitné topánky.  Nestojíme dlho na jednom mieste a cvičíme obrátené pozície z jogy.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Marsom, v konjunkcii s Neptúnom, v kvadráte s Merkúrom a Venušou,  v sextile s Jupiterom a v trigone so Saturnom. Mesiac vstupuje o 8.18 hod. do znamenia Rýb. Vládca znamenia je Neptún a Jupiter.

Sobota: Mesiac je v trigone so Slnkom. V znamení Ryby prevláda vodný živel a po zdravotnej stránke sú ohrozené prsty na nohách klenba nôh a priehlavkové kostičky. Sledujeme aj lymfatické uzliny. Pomáha pokoj a harmónia.

Nedeľa:  Mesiac je v konjunkcii s Uránom a v trigone s Merkúrom a Venušou. Mesiac o 20.02 hod. vstupuje do znamenia Barana. Vládca znamenia je Mars nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na hlavu, obličaj a čelové dutiny.

kontakt: 055 62 517 10

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606