magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

BYT 70/80 - NEW COLLECTION
@ Kultúra -> Výstavy      Dec 20 2011 - 07:32 GMT

Dizajnérske štúdio Vám predstavuje novú kolekciu bytových produktov inšpirovaných nedávnym prieskumom nábytkovej produkcie obdobia 70. a 80. rokov. Skupina dizajnérov nadväzuje na tvaroslovie nábytku z čias Československa a prichádza s novou originálnou kolekciou nábytkových kusov, ktoré budú následne umiestnené v novom výmenníku na Štítovej ulici. Produkty tak vytvoria kompletné zariadenie izieb v obytných kontajneroch. Na výstave uvidíte multifunkčnú posteľ, prešívané police, obojstrannú lampu a ďalšie zaujímavé kúsky.  Vernisáž výstavy, je v utorok 20. decembra o 18:00 hod vo Výmenníku na ulici Brigádnická a bude dostupná do 20.1.2012.

Dizajnéri prichádzajú s kreatívnymi riešeniami úložných priestorov a originálnymi grafickými aplikáciami na textilnej potlači. Inšpiráciu čerpajú zo symbolov obdobia socializmu a sviežo aplikujú do moderných interiérových prvkov. Cieľom skupiny KEKS Design je súčasná produkcia s hľadaním nových obsahov, dizajn novej kolekcie podporuje otvorenejšie nazeranie verejnosti na možnosti nábytkovej tvorby a dynamickým vývojom reaguje na požiadavky doby.

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606