magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

V Kasárňach do retro
@ Kultúra -> Podujatia      Nov 18 2013 - 04:14 GMT

Rock´n Roll, Funky, Disko, 70. a 80. roky a československý soc-pop. RETRO party v Kasárňach / Kulturpark v piatok 22. novembra bude super. Pre návštevníkov, ktorí si radi zaspomínajú na časy nedávno minulé bude pripravená kultová hudba dávkovaná z parádnych vinylov v réžii DJ Frenky.

V Košiciach budete môcť stretnúť  módne idoly v tesilákoch a s trvalou na hlave – jednoducho look ako z Burdy, originálna grafika a výzdoba. Chýbať nebudú ani overené sladkosti, ktorých chuť z jazyka aj pamäte len tak ľahko nezmizne.  V herničke sa bude spomínať na detské časy hrami ako Duck Hunt, Tetris, Alien Attack, Super Mario alebo Bomberman. A že spoločenské hry ešte nie sú dead sa presvedčíte na vlastné oči pri škôlke, skákaní gumy, Logicu či Človeče nehnevaj sa. O špeciálnu projekciu sa postará VJ Bliksa.

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606