magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Na cestách Košického kraja polícia zvýši kontroly
@ Aktuálne -> Doprava      Apr 29 2014 - 05:21 GMT

Už od zajtrajšieho dňa 30. apríla do 07. mája 2014. Hlavným cieľom väčšieho počtu policajných hliadok je pozitívne ovplyvniť bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky a znížiť nehodovosť na cestách. Polícia bude zároveň aj preventívne pôsobiť na disciplinovanosť vodičov bicyklov a motocyklov v súvislosti so zvýšenou intenzitou cestnej premávky v jarných mesiacoch a tradičným nárastom účasti motocyklistov a cyklistov. Každoročne  evidujeme zvýšený počet dopravných nehôd so smrteľnými následkami, najmä u týchto dvoch skupín.

Tento týždeň budú v Košickom kraji vykonané kontroly objektívnej zodpovednosti v obmedzenej miere v týchto okresoch: na teritóriu okresu Michalovce a Košice-okolie dnes 29.04.2014, v piatok 02.05.2014 v okrese Spišská Nová Ves. Vodiči sa tak môžu pripraviť na to, že možno nebudú zastavení priamo na ceste pri porušení zákona, ale že im príde zásielka domov.

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606