magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Tanečná noc s Electro Swing Fever
@ Kultúra -> Podujatia      Mar 13 2015 - 07:22 GMT

Preneste sa v sobotu /14.03. o 21. hod. Kasárnekulturpark / do zlatej éry swingu, čias noblesných dám a šviháckych gentlemanov. Štýlová party Electro Swing Fever, ktorá si získala tisíce fanúšikov na Slovensku aj v Českej republike, predvedie prvýkrát to najlepšie v Košiciach. Vyfintite sa v dobovom štýle a ráčte vstúpiť!

Na jedinečnej tanečnej noci nebudú chýbať obľúbení DJs Swing Thing & Papa Django z ELECTRO SWING BOHEMIA. Tí si ako špeciálného hosťa pozvali Dr. Zicontrona, skúseného DJa z Electro-Swing Malta. Živý koncert si strihne česká kapela plná mladých talentov The JazzCake. Čaká vás aj tanečný workshop, v priebehu ktorého sa z vás za pár okamihov stanú hviezdy parketu.

The JazzCake (CZ, live)
Ostravské kvarteto zložené z mladých talentovaných hudebníkov. Radek Melša, Vojtěch Drnek, Ivo Morys a Jan Andrýsek vám na košickej Electro Swing Fever predvedú, ako že sa správne robí ten jazz, blues a swing.

Swing Thing & Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Obľúbení DJs, špičkoví performeri a prvotriedni elegáni. Hlavné piliere Electro Swing Bohemia a zrejme najvyhľadávanejší electro-swingoví DJs v našich končinách. Okrem českých a slovenských klubov hrali tiež v Nemecku, Rakúsku, Poľsku, Francúzsku, Belgicku, Japonsku, USA, Mexiku a na Malte. Stretli sa na jednom pódiu s takými esami ako The Parov Stelar Band, Alice Francis, Swingrowers, Kormac, Dunkelbunt a Nouvelle Vague.

Dr. Zicotron (MA, Electro-Swing Malta)
Skúsený DJ z ostrova Malta je spoluzakladateľom Electro-Swing Malta, ktorý z Vallety vybudoval jedno z hlavných miest súčasnej electro-swingovej scény. Dr. Zicotron vás oslní nielen svojím exotickým výzorom, ale aj chytľavým setom, tradíciou v netradičnom prevedení, podanou s vkusom a nadhľadom.

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606