magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

ARTFORUM | 31.05.2015 | MÁJOVÁ BURZA
@ Aktuálne -> Kuriozity      May 29 2015 - 04:54 GMT

Pozývame vás stráviť nedeľné májové popoludnie v centre mesta v malebnom dvore klubu Pokhoi.

Na programe dňa je tradične výmena a predaj vecí v domácnosti potrebných, a už aj nepotrebných. Vhodným sortimentom sú knihy, hudobné nosiče, odevy a módne doplnky, hračky a prístroje, kaktusy a sukulenty ..
Vítané sú obzvlášť všakovaké zberateľské kúsky a kuriozity. Spoločne si vytvoríme blšákovskú atmosféru, očakávané sú aj neočakávané stretnutia, smiech a slzy v tvárach pod májovým slnkom, alebo v jarnom dáždiku.

Čapovať v Pokhoi budú sa pivá značiek domácich aj svetových, v ponuke chýbať nebudú pochutiny a koláče.Tradičnou poživňou bude vegánsky aj klasický guláš na dvore varený, aj tatarák hubový na hrianke. Káva bude: dorazí k nám priamo z cyklokaviarne.

Pre vymieňačov a predávačov sú k dispozícii pulty, stoly a stolíky, ale vlastné deky či koberce pod tovar sú vítané.

Vstup ostáva voľný nielen pre deti a psi, ale ani ďalšie poplatky, či registrácia nie sú vyžadované.

Burza sa koná v malebnom dvore klubu Pokhoi /Hlavná 20/ v nedeľu 31. mája od 13:00 do 18:00.

Príďte s priateľmi stráviť nedeľné popoludnie v centre mesta.V prípade celodenne daždivého počasia burzu posúvame o týždeň, teda na 7. júna.Burzy by sa mali konať posledný víkend v mesiaci s dvojmesačným odstupom /marec, máj, júl, september/

Tešíme sa na vás a vaše kúsky!

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606