magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Polícia rozšírila stránkové hodiny
@ Aktuálne -> Doprava      Apr 11 2016 - 06:09 GMT

Krajské riaditeľstvo PZ v Košiciach informuje širokú verejnosť o úprave stránkových hodín na pracoviskách evidencií vozidiel oddelení bezpečnosti cestnej premávky a dopravných evidencií jednotlivých okresných dopravných inšpektorátov OR PZ v kraji.Dňom 5. apríla 2016 okrem základného rozsahu stránkových dní a stránkových hodín na týchto oddeleniach sa rozšírili stránkové hodiny v utorok v čase od  07,30 do 15,00 hodiny.

Tieto zmeny sú vykonané vo všetkých okresoch v kraji, kde doposiaľ boli utorky nestránkovými dňami. Zmeny sa netýkajú okresov Košice a Gelnica, kde občanov polícia vybavovala aj v tento deň v týždni. Cieľom je rýchlejšie a efektívnejšie vybavenie vzrastajúceho počtu žiadateľov o jednotlivé evidenčné úkony. Polícia vychádza občanom v ústrety a snaží sa čakacie doby skrátiť na minimum. Každý žiadateľ však môže aj sám prispieť k plynulému vybaveniu tým, že si svoje zákonné povinnosti nenechá na poslednú chvíľu.


 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606