magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 9.do 15. mája 2016 / Peter Mišík
@ Horoskopy      May 10 2016 - 04:52 GMT


Slnko je v znamení Býka a je v konjunkcii s Venušou a Merkúrom tiež v Býkovi a v trigone s Plutom v Kozorožcovi a Jupiterom v Panne. Neptún v Rybách je v sextile s Venušou a Plutom a v opozícii s Jupiterom a v kvadráte so Saturnom v Strelcovi. Mars je v Strelcovi a Urán v Baranovi je v kvadráte s Plutom. Mesiac pribúda a je v piatok v prvej štvrti. Konštelácia podporuje zábavu a kultúrne aktivity.

Pondelok: Mesiac je o 19.24 v Rakovi a je v sextile s Uránom a v opozícii so Saturnom. Vládca Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na rodinnú súdržnosť a súkromie. Dávame si pozor na presnosť dohodnutých termínov.

Utorok:Mesiac je v trigone s Neptúnom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na to čo jeme , ohrozený je žalúdok a metabolizmus. Každé sústo dôkladne rozžujeme a a potom prehltneme.

Streda: Mesiac je v trigone s Neptúnom, v opozícii s Plutom a v sextile s Jupiterom, Venušou, Merkúrom a Slnkom. Mesiac o 23.32 vstupuje do Leva a tam je vládca Slnko, nachádza sa v ohnivom živle.

Štvrtok:Mesiac je v trigone s Marsom a Saturnom a dávame si pozor na pýchu, namyslenosť a ctižiadosť. Po zdravotnej stránke je ovplyvnený srdcovo cievny systém a srdce s krvným tlakom. Vyhýbame sa alkoholu a stresu.

Piatok:Mesiac je v prvej štvrti o 19.02 a je v trigone so Satunom a Marsom a v kvadráte so Slnkom, Venušou a Merkúrom. Dávame si pozor na unáhlené rozhodnutia. Darí sa v športe a s technikou. Priaznivý vplyv je aj pre nehnuteľnosti.

Sobota:Mesiac o 7.52  vstupuje do Panny a je v kvadráte so Slnkom a Marsom a v trigone s Uránom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplývaj na rozum , logiku a oblasť služieb, v zdravotníctve apod.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Neptúnom, v trigone so Slnkom, Venušou a Merkúrom, v kvadráte so Saturnom a v konjunkcii s Jupiterom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené orgány pod žalúdkom. Vyhýbame sa ťažkým, mastným jedlám.Kontakt: 055/ 62 517 10

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606