magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 6.do 12.júna 2016 / Peter Mišík
@ Horoskopy      Jun 06 2016 - 04:19 GMT


Slnko je v znamení Blížencov a je v konjunkcii s Venušou tiež v Blížencoch. Slnko je v opozícii so Saturnom v Strelcovi, v kvadráte s Jupiterom v Panne a Jupiter je v opozícii s Neptúnom v Rybách, v kvadráte so Saturnom a v trigone s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr je v Býkovi v opozícii s Marsom v Škorpiónovi. Neptún je v kvadráte so Saturnom a Urán je v Baranovi. Mesiac pribúda a v prvej štvrti je v nedeľu. Konštelácia podporuje zábavu a finančné úniky.



Pondelok: Mesiac je o 5,42 v Rakovi a je v trigone s Neptúnom. Vládca Raka je Mesiac nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na rodinné zázemie, pocit istoty, precitlivelosť, jemnosť utiahnutosť a niekedy aj nedochvílnosť.



Utorok: Mesiac je v kvadráte s Uránom, v sextile s Merkúrom, v trigone s Marsom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke je ohrozený žalúdok a metabolizmus. Neprejedáme sa a primerane sa pohybujeme.



Streda: Mesiac je o 8,47 v Levovi a je v trigone so Saturnom. Vládca Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplýva na pýchu, hrdosť, smelosť, schopnosť riadiť a organizovať. Mnohí riaditelia sú z toho znamenia.



Štvrtok: Mesiac je v trigone so Saturnom a Uránom a v sextile s Venušou a Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce ťažkú fyzickú námahu a krvné tepny. Vyhýbame sa hnevu, zlosti a často relaxujeme.



Piatok: Mesiac je o 15,46 v Panne a je v kvadráte s Merkúrom a v trigone s Uránom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pomalosť, vytrvalosť, snahu mať všetko pod kontrolou.



Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v kvadráte so Slnkom, Venušou a Saturnom a v opozícii s Neptúnom a v trigone s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na tenké a hrubé črevo a slinivku brušnú.



Nedeľa: Mesiac je v prvej štvrti o 10,10 a je v kvadráte so Slnkom, Venušou, v trigone s Merkúrom a Plutom a v sextile s Marsom. Darí sa v obchodných špekuláciách a vystríhame sa pýche, namyslenosti i pôžitkárstvu.



Kontakt: 055/ 62 517 10



0904 544 309



 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606