magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Polícia upozorňuje na dodržiavanie predpisov
@ Aktuálne -> Doprava      Oct 20 2016 - 07:09 GMT

Dnes, 20.10.2016, vykonajú policajti kontrolu objektívnej zodpovednosti v obmedzenej miere na území okresu Košice okolie, zajtra, 21.10.2016 v okrese Spišská Nová Ves. Vodičov upozorňujeme, aby dodržiavali predpisy, pretože možno nebudú zastavení priamo na ceste pri porušení zákona, ale zásielka im príde domov.

Zajtra, 21.10.2016, sa policajti v záujme bezpečnosti účastníkov cestnej premávky zamerajú na cestách Košického kraja na kontrolu dodržiavania zákazu požívania alkoholu vodičmi, na dodržiavanie pravidiel cestnej premávky zo strany nemotorových účastníkov cestnej premávky (vybavenie bicyklov, používanie ochranných prilieb cyklistami, používanie reflexných prvkov za zníženej viditeľnosti, a tiež na dodržiavanie zákazu používať telefónny prístroj okrem telefonovania s použitím systému „voľné ruky“. Vyzývame všetkých účastníkov cestnej premávky, aby dodržiavali pravidlá cestnej premávky, správali sa na cestách zodpovedne a disciplinovane v záujme ich vlastnej bezpečnosti.

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606