magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

24 hodín active fitness
@ Aktuálne -> Šport      Dec 01 2016 - 11:17 GMT

Superšportový rok v Košiciach sa pomaly chýli ku koncu, ale to neznamená, že prestávame športovať. Pre všetkých milovníkov fitness máme pripravený maratón cvičení, ktoré v tomto pochmúrnom počasí zaručene zahrejú.

Bezplatné športové podujatie 24 hodín active fitness pre Košičanov pripravilo najlepšie Európske mesto športu 2016 v spolupráci s aktívnymi športovými zariadeniami. 24 hodinovka bude prebiehať počas dvoch dní v dvoch 12 hodinových blokoch. V sobotu 3.12. sa bude cvičiť od 10.00 hod. do 22.00hod. A v nedeľu 4.12. od 10.00 hod. do 22.00 hod. podľa rozpisu uvedeného na stránke www.emskosice.sk. Vstup na program vo fitnescentrách bude v uvedených časových intervaloch úplne zdarma.

V čase keď začína vládnuť predvianočný stres, by sme chceli ľudí namotivovať, aby v najlepších košických fitnescentrách pod vedením skúsených fitness trénerov nabrali novú energiu. Chceme ľuďom ukázať, že športovať sa dá nielen v prírode, ale aj počas chladnejších dní v roku.

Do podujatia sa zapojili tieto športoviská:

3.12.2016, sobota  

MOTIONSTUDIO, Rastislavova 48, KE

KATIES CLUB s.r.o. , Kukučínova 7, KE

ADDICTION CLUB, Žriedlová 8, KE

NEONKA, OC Cassovia, Pri prachárni,  KE

FITNESS CLUB AQUA, Námestie Mladých poľnohospodárov1, KE - Barca

4.12.2016, nedeľa 

ADDICTION CLUB, Žriedlová 8, KE

KATIES CLUB s.r.o. , Kukučínova 7, KE

BODVA SPORT CLUB, Krosnianska 8, KE

FAMILY GYM OÁZA, Kustrova 5, KE

INPULSE FITNESS, L. Novomeského 9, KE

Linda Šnajdárová

hovorkyňa mesta Košice

 

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606