magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 1. do 7. mája 2017 / Peter Mišík
@ Horoskopy      Apr 30 2017 - 08:22 GMT


Horoskop od 1 do 7 mája

Slnko je v Býkovi a je v sextile s Neptúnom v Rybách a v trigone s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr v Baranovi je v konjunkcii s Uránom v Baranovi. Venuša v Baranovi je v kvadráte so Saturnom v Strelcovi, Pluto je v kvadráte s Jupiterom vo Váhach a Mars je v Blížencoch a Saturn je v trigone s Uránom a Merkúrom. Konštelácia vytvára výbušnú atmosféru a podporuje nové nápady a vynálezy. Mesiac je v stredu v prvej štvrti.


 Pondelok: Mesiac je v Rakovi a je v trigone s Venušou, v kvadráte s Merkúrom a Uránom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok, vredy a metabolizmus. Snažíme sa chodiť všade načas.

 Utorok: Mesiac je o 6,12 v znamení Leva a je v kvadráte so Slnkom, v sextile s Uránom a v trigone s Venušou. Vládca Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle. Vplýva na hrdosť a schopnosť riadiť i organizovať.

 Streda: Mesiac je v prvej štvrti o 4,47 Je v kvadráte so Slnkom a v trigone s Uránom, Merkúrom a Saturnom. V zdravotnej oblasti sú ovplyvnené krvné tepny, krvný tlak, srdce a cievy. Konštelácia je priaznivá pre cestovanie a obchodovanie.

 Štvrtok: Mesiac je o 11,47 v Panne a je v kvadráte s Marsom, a v trigone so Saturnom, Slnkom, Uránom a Merkúrom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na oblasť služieb spoločenstvu.

 Piatok: Mesiac je v trigone so Slnkom a Plutom a v opozícii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na tráviaci systém, pankreas, žlčník, tenké, slepé a hrubé črevo. Neprejedáme sa a všetko dôkladne rozžujeme.

 Sobota: Mesiac je o 20,20 v znamení Váh a je v opozícii s Venušou a v kvadráte so Saturnom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa v nehmotnom živle a vplýva na kultúrnu sféru, umenie spevu, reči a intelektuálnu tvorby.

 Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v kvadráte s Plutom, v trigone s Marsom a v opozícii s Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny, driekovú časť chrbtice a dávame pozor pri dvíhaní ťažkých bremien.Kontakt: 055/ 62 517 10

0904 544 309

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606