magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 3. do 9. júla 2017 / Peter Mišík
@ Horoskopy      Jul 03 2017 - 02:17 GMT

Slnko je v Rakovi a je v trigone s Neptúnom v Rybách, v konjunkcii s Marsom v Rakovi, v opozícii s Plutom v Kozorožcovi a v kvadráte s Jupiterom vo Váhach. Merkúr vstupuje do Leva vo štvrtok a je v konjunkcii s Marsom a Urán v Baranovi je s nimi v kvadráte. Venuša vstupuje do Blížencov v stredu. Saturn je v Strelcovi a je v trigone s Uránom a Pluto je v kvadráte s Jupiterom. Konštelácia vyvoláva netrpezlivosť. Mesiac je v nedeľu v splne.

Pondelok: Mesiac je v Škorpiónovi a je v trigone so Slnkom a Neptúnom. Po zdravotnej stránke sú ohrozené pohlavné orgány a močový mechúr. Škodia aj nekontrolované emócie a konflikty kvôli žiarlivosti.

Utorok: Mesiac je v trigone so Slnkom a Marsom a Neptúnom a v sextile s Plutom. V záhrade sa viac venujeme zavlažovaniu a polievame najlepšie pred východom slnka. Harmonická konštelácia praje zdraviu a cestovaniu.

Streda: Venuša vstupuje do Blížencov o 2.00 hod. a Mesiac je v trigone s Merkúrom a v opozícii s Venušou. Mesiac je o 7,09 hod. v znamení Strelca, kde vládne Jupiter. Nachádza sa v ohnivom živle a prináša radosť z cestovania a poznávania.

Štvrtok: Merkúr vstupuje do Leva o 2,00 hod. a Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a v konjunkcii so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Vyhýbame sa adrenalínovým športom.

Piatok: Mesiac je o 19.45 hod. v znamení Kozorožca a je v trigone s Uránom a v konjunkcii so Saturnom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pracovitosť, tvrdohlavosť a chladnokrvnosť.

Sobota: Mesiac je v opozícii so Slnkom a v trigone s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na opaľovanie na priamom slnku dbáme na ochranu pokožky a tváre. Pri športovaní hrozí nebezpečie úrazov a zlomenín.

Nedeľa: Mesiac je v splne o 6.07 hod. a je v konjunkcii s Plutom, v opozícii so Slnkom a Marsom a v kvadráte s Jupiterom. Prebieha kritická konštelácia a nezačíname nič nové robiť. Držíme sa striktne zdravého rozumu a nie intuície.

Kontakt: 055/ 62 517 10
0904 544 309


 


 

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606