magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Policajné správy za 27.02.2018
@ Aktuálne -> Polícia      Feb 28 2018 - 05:22 GMT

Polícia vyšetruje požiar ako všeobecné ohrozenie z nedbanlivosti

Včera (27.2.) okolo 10,00 h došlo k požiaru v podkroví budovy, kde sa vykonávajú rekonštrukčné práce, na Železničnej ulici v Košiciach. Požiarom došlo k zhoreniu časti strechy a podkrovných miestností. Škoda, ktorá požiarom vznikla, bola predbežne vyčíslená na 500.000 eur. V tejto súvislosti vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Košiciach začal trestné stíhanie pre prečin všeobecného ohrozenia. Pri požiari sa nikto nezranil.

Pri dopravnej nehode v okrese Spišská Nová Ves prišiel o život vodič

Včera (27.2.) vo večerných hodinách došlo v okrese Spišská Nová Ves k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol jeden ľudský život.

O 20.50 hod. viedol 31-ročný vodič z okresu Spišská Nová Ves osobné motorové vozidlo zn. VW Passat po Odorínskej ceste v obci Markušovce v smere na obec Odorín, pričom po prejdení ľavotočivej zákruty na zasneženej ceste nezvládol vedenie vozidla, pravdepodobne v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazdy stavu a povahe vozovky, zišiel mimo cestu, kde sa prevrátil na strechu. Vozidlo skončilo prevrátené v potoku. Pri dopravnej nehode vodič utrpel zranenia, ktorým po prevoze do nemocnice podľahol. Dvaja spolujazdci, ktorí sa vo vozidle nachádzali, neutrpeli žiadne zranenia.

Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Bližšie okolnosti dopravnej nehody, ako aj presná príčina jej vzniku, sú predmetom ďalšieho vyšetrovania aj za účasti znalca z odboru cestnej dopravy, ktorý bol prítomný na mieste udalosti.

 

 

 


 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606