magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Policajné správy za 05.04.2018
@ Aktuálne -> Polícia      Apr 08 2018 - 03:28 GMT

Polícia obvinila muža, ktorý sa vyhrážal smrťou iných

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru vKošiciach z prečinu nebezpečného vyhrážania obvinil 50-ročného Alexandra z Bratislavy. Obvinený muž v stredu (4.4.) v čase obeda zavolal na tiesňovú linku 158 operačného strediska Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach a vyhrážal sa smrťou štyroch konkrétnych zamestnancov Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Polícia vykonala potrebné bezpečnostné opatrenia a vzhľadom na to, že ďalším preverovaním tohto oznámenia bolo zistené, že muž má mať vo svojej držbe zbraň, cestou operačného strediska bolo po tejto osobe vyhlásené pátranie.

Podozrivá osoba bola podvečer príslušníkmi Policajného zboru vypátraná a umiestnená do cely policajného zaistenia. Zaistená zbraň bola zaslaná na expertízne skúmanie. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach zároveň spracoval podnet na väzobné stíhanie obvineného muža, ktorý sudca Okresného súdu Košice I akceptoval a obvineného muža vzal do väzby. V prípade dokázania viny hrozí mužovi trest odňatia slobody na šesť mesiacov až 3 roky. 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606