magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Policajné správy za 10.07..2018
@ Aktuálne -> Polícia      Jul 12 2018 - 08:29 GMT

Polícia obvinila 55-ročnú ženu z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky

V súvislosti s medializovaným prípadom, o ktorom sme včera informovali v tlačovej správe: http://www.minv.sk/?aktuality-kosice&sprava=lekarka-v-sluzbe-nafukala-cez-dve-promile môžeme potvrdiť, že poverený príslušník Policajného zboru po vykonaní potrebných procesných úkonov obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 55-ročnú ženu z Košíc, ktorá vykonávala svoje zamestnanie v stave vylučujúcom spôsobilosť, ktorý si privodila vplyvom návykovej látky, pri ktorom by mohla ohroziť život alebo zdravie ľudí. Polícia prípad realizovala v tzv. super rýchlom konaní, a spis s návrhom na podanie obžaloby predložila prokurátorovi. Za tento skutok hrozí obvinenej osobe trest odňatia slobody až na jeden rok.

Polícia vyšetruje požiar okrese Košice okolie ako zločin poškodzovania cudzej veci

V súvislosti s požiarom obilnín v katastri obce Veľká Ida v okrese Košice okolie, ku ktorému došlo včera (10.7.) v dopoludňajších hodinách, polícia začala trestné stíhanie pre zločin poškodzovania cudzej veci. V dôsledku požiaru bola zničená plocha takmer 39 hektárov pšenice ozimnej, čím poškodenej spoločnosti vznikla škoda cca 35 tisíc eur. Podľa doterajších zistení požiar spôsobila maloletá osoba pravdepodobne v dôsledku neopatrnej manipulácie s otvoreným ohňom. Bližšie okolnosti udalosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606