magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Policajné správy za 07.12.2018
@ Aktuálne -> Polícia      Dec 10 2018 - 08:47 GMT

Piatkovú noc v okrese Košice okolie poznačila dopravná nehoda s tragickými následkami

 

Dňa 7.12. krátko pred polnocou došlo medzi košickou mestskou časťou Šaca a obcou Čečejovce (okr. Košice okolie), v blízkosti priemyselného parku, k dopravnej nehode s tragickými následkami.

Podľa doterajších zistení, na rovnom úseku cesty, smerujúcom na obec Čečejovce, prešiel vodič (33) s osobným motorovým vozidlom zn. Dacia Logan do protismeru, kde došlo k zrážke s protiidúcim vozidlom zn. VW Golf. Podľa predbežnej lekárskej správy utrpel spolujazdec (28) z vozidla zn. Dacia Logan zranenia nezlučiteľné so životom, vodič tohto vozidla utrpel zranenia s predbežnou dobou liečenia 4 týždne. Zranenia vodiča vozidla zn. VW si vyžiadali jednorazové ošetrenie. Dychová skúška oboch vodičov vozidiel bola negatívna. Celková predbežná škoda bola vyčíslená na 4.500 eur. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach okolie v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Presná príčina dopravnej nehody, bližšie okolnosti i miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Jazdite bezpečne a dávajte na seba pozor!

Polícia vyzýva vodičov, aby prispôsobili jazdu stavu a povahe vozovky. Treba si uvedomiť, že v takomto počasí nie je možné jazdiť tak, ako v letnom období! Zbytočne nehazardujte a neriskujte predbiehaním. Znížte rýchlosť a zvýšte vzdialenosť medzi vozidlami. Tiež sa plne venujte vedeniu vozidla a sledujte situáciu v cestnej premávke.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606