magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 4. do 10. novembra / Peter Mišík
@ Horoskopy      Nov 04 2019 - 05:29 GMT


Slnko je v Škorpiónovi a je v opozícii s Uránom v Býkovi a v trigone s Neptúnom v Rybách a v sextile so Saturnom a Plutom v Kozorožcovi. Merkúr v Škorpiónovi je v konjunkcii s Venušou v Strelcovi. Jupiter je v Strelcovi. Mars vo Váhach je v kvadráte so Saturnom a Plutom. Konštelácia škodí elektronike a internetovým sieťam. Mesiac je v prvej štvrti v pondelok.



Pondelok: Mesiac je v prvej štvrti o 11.24 hod. a je v kvadráte so Slnkom a Merkúrom. Ohľadne zdravia si najviac dávame pozor na nehybné dlhé státie lebo sú ohrozené nohy. Doporučuje sa pri odpočinku si nohy vyložiť vyššie.



Utorok: Mesiac je v Rybách o 0.08 hod. a je v trigone s Marsom, v kvadráte s Merkúrom a v sextile s Jupiterom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom, nachádzajú sa vo vodnom živle a vplývajú na jemnosť, duchovnosť a citlivosť.



Streda: Mesiac je v Rybách a je v trigone so Slnkom a v kvadráte s Venušou. V oblasti zdravie si najviac dávame pozor na prsty na nohách, priehlavkové kostičky a chodidlá. Ohrozený je aj lymfatický systém. Liečbu účinne podporíme pozitívnou sugesciou.



Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom, v trigone so Slnkom a Merkúrom a v sextile so Saturnom a Plutom. Harmonická konštelácia mimoriadne podporuje duchovnú a mentálnu oblasť. Rozjímame, meditujeme a cvičíme jógu.



Piatok: Mesiac je o 12.49 hod. v znamení Barana a je v trigone s Merkúrom a v kvadráte s Jupiterom. Vládca Barana je Mars s Plutom a nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na vzácnu schopnosť z ničoho vybudovať prosperujúce danosti.



Sobota: Mesiac je v Baranovi a je v trigone s Venušou a v kvadráte so Saturnom. V zdravotnej oblasti si najviac chránime hlavu, obličaj a žalúdok. Prehnaná tvrdohlavosť prináša tiež zhoršenie zdravia. Vyhýbame sa stresom.



Nedeľa: Mesiac je o 0.18 hod. v znamení Býka a je v opozícii s Marsom, v trigone s Jupiterom a v kvadráte so Saturnom a Plutom. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na sochárstvo maľbu, architektúru apod.





Kontakt : 055/ 62 517 10



0904 544 309







 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606