magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 25. do 31. mája/ Peter Mišík
@ Horoskopy      May 25 2020 - 06:47 GMT


Slnko je v Blížencoch a je v kvadráte s Marsom v Rybách a v trigone s Plutom a Jupiterom v Kozorožcovi a Saturnom vo Vodnárovi. Venuša je v Blížencoch a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý vstupuje vo štvrtok do Raka a Neptún v Rybách je s nimi v kvadráte. Urán v Býkovi je v sextile s Marsom v Rybách. Konštelácia je napätá a pomáha relaxácia. Mesiac je v prvej štvrti v sobotu.

Pondelok
: Mesiac je v Rakovi a je v trigone s Marsom a v sextile s Uránom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na žalúdok a trávenie a metabolizmus. Jeme len keď máme zaručený pokoj. Sústredíme sa na potravu.

Utorok: Mesiac je v Rakovi a je v trigone s Neptúnom a v opozícii s Plutom, Jupiterom a Saturnom. Harmonická konštelácia pomáha širokospektrálnej činnosti. Podporujte jeden druhého a výsledok je zaručený.

Streda: Mesiac je v znamení Leva o 8.33 hod. je v sextile so Slnkom, v kvadráte s Uránom a v opozícii s Plutom, Jupiterom a Saturnom. Vládca Leva je Slnko a nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na organizačné schopnosti.

Štvrtok: Merkúr vstupuje do Raka o 20.00 hod. a Mesiac je v Levovi v sextile s Venušou. V zdravotnej sfére si dávame pozor na srdce, krvný tlak a cievy. Počas fyzickej aktivity sa nepreťažujeme a obrníme sa trpezlivosťou.

Piatok: Mesiac je o 13.40 hod. v Panne a je sextile s Venušou, v kvadráte so Slnkom a v trigone s Uránom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na rozum, logiku, oblasť služieb a obchodný talent.

Sobota: Mesiac je v prvej štvrti o 5.29 hod. a je v kvadráte so Slnkom a Merkúrom, v trigone s Uránom a v opozícii s Marsom a Neptúnom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na trávenie, slinivku brušnú a hrubé a tenké črevo.

Nedeľa: Mesiac je o 16.38 hod. v znamení Váh a je v kvadráte s Merkúrom a v trigone s Plutom, Jupiterom a Saturnom. Vládca Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplývajúca na poéziu, kultúru, spev a výrečnosť.Kontakt : 055/ 62 517 10

0904 544 309


 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606