magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Horoskop od 6. do 12. septembra/ Peter Mišík
@ Horoskopy      Aug 30 2021 - 08:15 GMT

Slnko je v Panne a je v konjukcii s Marsom v Panne a v opozícii s Neptúnom v Rybe a v trigone s Uránom v Býkovi a Plutom v Kozorožcovi. Merkur je vo Váhach a je v trigone so Saturnom vo Vodnárovi. Venuša vstupuje do Škorpióna v piatok a je v trigone s Jupiterom v Rybe a v kvadráte s Plutom. Konštelácia vytvára unáhlenosť a súťaživosť a nehody.  Mesiac je v nove v utorok.


 


Pondelok: Mesiac je v Panne a je v konjunkcii so Slnkom, v trigone s Plutom a Uránom a v opozícii s Neptúnom. V oblasti zdravia si dávame pozor na pod žalúdočné orgány vrátane hrubého a tenkého čreva. Vyhýbame sa ťažkým mastným jedlám.


 


Utorok: Mesiac je v nove o 2.52 hod. Mesiac je v Panne a je v konjunkcii so Slnkom, Marsom, v trigone s Uránom a Plutom a v opozícii s Neptúnom. Priaznivá konštelácia podporuje a praje nové aktivity a zmeny. 


 


Streda: Mesiac vstupuje do Váh o 5.20 hod. a je v konjunkcii s Merkúrom a v trigone so Saturnom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na výrečnosť, spev , a iné nehmotné umenia.


 


Štvrtok: Mesiac je vo Váhach a je v konjunkcii s Venušou a Merkúrom a v kvadráte s Plutom a v trigone s Jupiterom. V oblasti zdravia sú najviac ohrozené ľadviny a drieková časť chrbtice. Bremená nedvíhame v predklone ale z podrepu so vzpriameným chrbátom.


 


Piatok: Venuša vstupuje do Škorpióna o 23.00 hod. Mesiac je o 8.05 hod. v znamení Škorpióna a je v konjunkcii s Venušou a v kvadráte so Saturnom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na zvedavosť a utajenú činnosť.


Sobota: Mesiac je v Škorpiónovi a je v kvadráte s Jupiterom, v trigone s Neptúnom a v opozícii s Uránom. V oblasti zdravia si dávame pozor na pohlavné orgány, močový mechúr a pánvovú oblasť. Vlhkosť a chlad škodí.


 


Nedeľa: Mesiac je v Strelcovi o 10.35 hod. a je v sextile so Saturnom a Marsom. Vládca Strelca je Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie, vzdelávanie výskum a pobyt v ďalekých neprebádaných krajinách.


 


Kontakt:055/ 62 517 10


0904 544 309


 
  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606