magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Hrajte o lístky na URIAH HEEP !!!
@ Kultúra -> Oznamy      Feb 09 2004 - 06:19 GMT

Warning: file(/home/marek/cassovia/news/090220041/INDEX): failed to open stream: No such file or directory in /raid/cassovia/photoset.inc.php on line 25
Je už všeobecne známe, že 22. februára Košice navštívi britská legenda Uriah Heep. Umelecká agentúra GreArt po koncerte Nazareth teda do Košíc opäť pritiahla hudobníkov svetového mena a ich rocková show bude, verme, skvelým zážitkom.

Na tejto stránke sme uverejnili aj spoločnú súťaž umeleckej agentúry GreArt a www.cassovia.sk. Dňa 19. 2. sme z množstva e-mailov urobili žrebovanie a šťystie sa usmialo na Adrianu Durkáčovú. Keď sme jej zavolali, prejavila veľkú radosť, ako povedala, najmä kvôli manželovi, s ktorým sa na tento koncert beztak chystali.

Pripravujeme súťaže o vstupenky aj na ďalšie podujatia. Kto nevyhral, bude mať opäť šancu skúsiť šaťstie nabudúce.

Slavomír Szabó, Cassovia.sk

Pre istotu opätovne prinášame informácie o spomínanom podujatí:

(GreArt – tlačová správa) -- Po Nazarethovom ošiali, ktorý zachvátil Košice na sklonku minulého roka, chystá Agentúra GreArt pre fanúšikov ďalšiu rockovú lahôdku. Už o mesiac, presnejšie 22. Februára odpália svoju show na jedinom koncerte na Slovensku „páni umelci“ – členovia skupiny Uriah Heep.

Svetoznáma pätica v zložení Bernie Shaw, Mick Box, Lee Kerslake, Trevor Bolder a Phil Lanzon, zoskupená v kapele s menom, ktoré rokmi získalo cveng, nemala vždy „na ružiach ustlané“. Ako to už v živote býva, aj členovia Uriah Heep boli raz hore, raz dole, zažili úspech i pád, no predsa neľutujú ani sekundu zo svojej dlhoročnej kariéry.

História skupiny sa začala písať v decembri r. 1969, kedy sa päť mládencov – Ken Hensley, Mick Box, Paul Newton, David Byron a Alex Napier – rozhodlo porušiť hudobné konvencie, šablónovitú úzkoprsosť a vydali sa na neľahkú cestu zdolávania nových vrcholov a objavovania neznámych teritórií vo svete hudby. Ich príbeh nie je len príbehom rockovej skupiny, ktorá predala milióny hudobných nosičov, je to príbeh nezlomného úsilia, obrovskej viery vo vlastné schopnosti, tragédie a triumfu, porážky a obrovského úspechu.

Hity ako „Gypsy“, „Bird of Pray“, „Easy Livin´“, „Lady in Black“, „The Magician´s Birthday“, či „Love Machine“ spôsobujú fanúšikom kolapsové stavy už len pri úvodných melódiách.

Hlavný rozdiel medzi kapelou Uriah Heep a ostatnými rockovými legendami je prostý a zreteľne viditeľný. Kým iné porovnateľné skupiny žijú a ťažia zo svojej slávy, zarábajú na niekdajších najväčších hitoch, Uriah Heep sa neustále snaží napredovať, prekračovať svoj tieň, hľadať nové výzvy, vidieť za horizont a experimentovať s novými a novými nápadmi.

Je teda jasné, že neide o suchopárnych postarších vyžitých hudobníkov, ale o umelcov, ktorí ešte vždy majú čo povedať a čím prekvapiť.

V starej športovej hale Pri Jazdiarni č.1, sa rozpúta rockové peklo, ktoré nenechá chladnými ani tých najupätejších. Rockovú legendu uvedie skupina Brouci ( prezentuje sa interpretovaním Beatles ).

Nenechajte si ujsť jedinečný koncert, ktorý bude pre nadšencov dobrej hudby sviatkom.

Vstupenky v hodnote 450.-Sk ( státie ) a 600.-Sk ( sedenie ), si môžete zakúpiť priamo u organizátora v Agentúre GreArt na Bielej 3, tel.:623-25-68, v MIC ND Dargov, v ICMK na Hlavnej 59, v CK Ferrotour, či v CK Satur.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606