magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Výberové konanie na riaditeľa materskej školy Poľná
@ Aktuálne -> Verejná správa      Feb 03 2005 - 07:37 GMT
(Magistrát mesta Košice – tlačová správa) – Primátor Zdenko Trebuľa vyhlásil výberové konanie na funkciu riaditeľa Materskej školy Poľná 1 v mestskej časti Košická Nová Ves. Termín podania prihlášky, ktorú treba adresovať na oddelenie školstva Magistrátu mesta Košice, Trieda SNP 48, je 25. február 2005.

Do vyradenia zo siete škôl a školských zariadení ministerstva školstva fungovalo toto zariadenie ako základná škola s materskou školou. V súčasnosti bolo do siete zaradené len ako nová materská škola, preto bolo potrebné vyhlásiť výberové konanie na jej riaditeľa. Uchádzači musia splniť základné podmienky, medzi ktorými je ukončené vzdelanie požadovaného smeru, najmenej 5 rokov pedagogickej praxe, osobnostné a morálne predpoklady, občianska bezúhonnosť, spôsobilosť používať slovenský jazyk v úradnom styku, organizačné a riadiace schopnosti. Do výberového konania treba predložiť okrem prihlášky aj overenú kópiu dokladov o vzdelaní, profesijný životopis, doklad o bezúhonnosti – odpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace a písomne spracovanú koncepciu príslušnej materskej školy v rozsahu 1-2 strany/A4.

Zuzana Bobriková, hovorkyňa MMK   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606