magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Primátor požiadal policajný zbor, aby chránil bezpečnosť a životy občanov Košíc
@ Aktuálne -> Verejná správa      Apr 26 2005 - 02:51 GMT
(Magistrát mesta Košice – tlačová správa) – Primátor Zdenko Trebuľa s veľkým znepokojením prijal informáciu o sobotňajšej streľbe na frekventovanej križovatke v Košiciach, pri ktorej zahynul nevinný náhodný svedok udalosti a ďalší bol vážne zranený. V tejto súvislosti sa obracia na zložky Policajného zboru Slovenskej republiky s výzvou, aby využili všetky možné a dostupné prostriedky a personálne kapacity na vyšetrenie tragického prípadu. Zároveň žiada, aby polícia využila svoje poznatky a predchádzala takýmto verejným prejavom organizovaného násilia, na ktoré životmi doplácajú nevinní ľudia.

Od smrti Karola Kolárika nebol v Košiciach zaznamenaný taký otvorený a bezohľadný prejav podsvetia. Obyvatelia mesta sú právom pobúrení a rozhorčení spôsobom, akým došlo k vybavovaniu účtov. Páchatelia ohrozili nič netušiacich obyvateľov mesta a svojim životom a zdravím na to doplatili nezainteresovaní ľudia. Policajný zbor by mal urobiť všetko na ochranu bezpečnosti, poriadku a pokoja občanov v meste.

Zuzana Bobriková, hovorkyňa MMK   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606