magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Košický KÚ poskytol na zabezpečenie monitorovacích kamier 7,39 milióna Sk
@ Aktuálne -> Verejná správa      Aug 18 2005 - 13:44 GMT
Košice 18. augusta (TASR) - Košický kraj dostal na tento rok zo štátneho rozpočtu 7,39 milióna korún na podporu programov pri prevencii kriminality.

Z celkového objemu je vyše 6,58 milióna Sk určených na zabezpečenie kamerových monitorovacích systémov pre Štátne divadlo Košice, mestá Veľké Kapušany, Sečovce, obec Vinné a šesť sobraneckých obcí Vyšné Nemecké, Orechová, Záhor, Krčava, Tibava a Kolibavovce.

Ako ďalej informovala TASR Andrea Schwartzová z kancelárie prednostu Krajského úradu v Košiciach, zvyšné prostriedky vo výške 808 703 korún sú určené na prevádzku týchto a už nainštalovaných monitorovacích systémov.

Košický krajský prednosta Ján Dolný podpísal 12. augusta zmluvu o poskytnutí pol milióna na kamerový systém pre mesto Sečovce s jeho primátorkou Monikou Bérešovou. Tento týždeň uzavrel zmluvu s riaditeľom Štátneho divadla Petrom Himičom vo výške 560 tisíc Sk. Dnes boli uzavreté aj zmluvy na zabezpečenie a prevádzku kamerových systémov so starostami obcí Vyšné Nemecké, Orechová, Záhor, Krčava, Tibava, Kolibabovce, Petrovce, Koromľa, Porúbka, Vojnatina, Priekopa, Husák, Vinné a s mestom Veľké Kapušany.

Podľa vyjadrenia vedúcej finančného odboru KÚ v Košiciach Márie Karafovej po podpísaní zmlúv budú finančné prostriedky poukázané na jednotlivé účty miest a obcí.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606