(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Hokej: Tréneri v Košiciach zostávajú, o zmenách v kádri sa rozhodne v apríli.
@ Aktuálne -> Šport     Mar 28 2007 - 06:36 GMT
(TASR) - Prvýkrát od neúspešného semifinále s Duklou Trenčín vykorčuľoval bronzový extraligový tím HC Košice v stredu na ľad Steel Areny, kde absolvuje ešte posledné tri tréningy sezóny 2006/07. Na trénerskom poste zostala dvojica Ján Šterbák s asistentom Antonom Tomkom, ktorí dostali po utorňajšom rokovaní správnej rady klubu dôveru aj do ďalšej sezóny.

"Zhodli sme sa na tom, že táto sezóna aj napriek vypadnutiu v semfinále bola kvalitná. Chcelo to len postup do finále. Jadro tímu je ale zdravé, na tom chceme budovať. Tréneri vypracujú do 15. apríla hodnotiacu správu, otázku kádra budeme riešiť v priebehu apríla," povedal riaditeľ HC Košice Juraj Bakoš. Podľa slov prezidenta klubu Ľubomíra Vemeho je potrebné "káder omladiť a zapracovať doň hráčov s iným somatotypom - vyšších, fyzicky zdatnejších."
Košický tím nastúpi na budúci týždeň na dovolenku a znovu sa zíde 30. apríla pri začiatku prípravy na novú sezónu.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/