(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Bedminton: Na 41. majstrovstvách SR nebude štartovať Matejka.
@ Aktuálne -> Šport     May 03 2007 - 09:51 GMT
(TASR) - V Košiciach sa od piatka do nedele (4.-6. mája) zíde bedmintonová elita na 41. majstrovstvách Slovenska. Zúčastní sa na nich najlepších 28 mužov a 23 žien, vrátane členov slovenských juniorských a seniorských reprezentácií.

Titul v ženskej kategórii nebude obhajovať minuloročná víťazka Kristína Ludíková, ktorá už má české občianstvo. Medzi najväčšie favoritky tak bude určite patriť slovenská jednotka Eva Sládeková, ktorú minulý rok vyradila zranená achilovka, rovnako ako sestry Zuzana a Kvetoslava Orlovské. Medzi mužmi nebude v hale BK Lokomotívy Košice štartovať Michal Matejka, ktorý je na tréningovom pobyte v Kórejskej republike. Cestu k obhajobe bude mať o to ľahšie Marián Šulko zo Spojov Bratislava.
Majstrovstvá odštartujú už v piatok zápasmi štvorhry a mixu, šampionát vyvrcholí v nedeľu dopoludnia jednotlivými finálovými zápasmi.

víťazi 40. M SR v Prešove:
dvojhra mužov: Marián Šulko
štvorhra mužov: Šulko, Michal Matejka
dvojhra žien: Kristína Ludíková
štvorhra žien: Ludíková, Alexandra Felgrová
mix: Ladislav Tomčko, Kvetoslava Orlovská


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/