(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Vodné pólo: Príprava pólistov Slovenska,Poľska a Brazílie v Košiciach.
@ Aktuálne -> Šport     Jun 25 2007 - 08:38 GMT
(TASR) - Tri reprezentačné vodnopólové kolektívy - Slovensko, Brazília a Poľsko si dali v tomto týždni zraz v Košiciach, aby tu absolvovali časť prípravy na blížiace sa dôležité podujatia.

Slovenská mužská reprezentácia pod vedením nového trénerského tandemu - Chorváta Ante Nakiča a jeho asistenta, kormídelníka majstrovského NCHZ Nováky Vladimíra Prelovského v pondelok večer odštartuje prípravu na septembovú európsku OH-kvalifikáciu v Bratislave úvodným spoločným sústredením s Brazíliou až do soboty. Brazílčania priletia v pondelok večer do Budapešti, presunú sa do Košíc a okrem tréningov majú hrať denne aj oficiálne zápasy. Ich motiváciou sú 15. Panamerické hry 13.-29. júla v Rio de Janeiro, ktoré sú aj kvalifikáciou amerického kontinentu na OH 2008 v Pekingu. Brazílčania sú hosťami extraligového ČH Hornets Košice, s ktorým by mali tiež odohrať nejaký zápas a po víkendovom rekondičnom pobyte vo Vysokých Tatrách naberú smer ďalšej prípravy do Maďarska.
Len krátko, v utorok a stredu, sa v Košiciach zdrží poľská vodnopólová reprezentácia, lebo už 8.-15. júla ju čakajú ME B-kategórie v Manchestri.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/