(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Basketbal: V majstrovskom tíme Slávia TU Košice novým trénerom Pažický.
@ Aktuálne -> Šport     Jul 04 2007 - 06:04 GMT
(TASR) - V nastávajúcej sezóne najvyššej súťaže basketbalistov povedie súčasný majstrovský tím Sláviu TU Košice Miloš Pažický, ktorý doteraz pôsobil na extraligovej lavičke vo Svite a naposledy v družstve Komárna.

"Po tom čo nám predchádzajúci tréner Goran Mijlkovič oznámil, že chce pôsobiť v zahraničí, sme oslovili Štefana Sviteka, avšak nedohodli sme sa a preto sme sa obrátili na skúseného kormidelníka Miloša Pažického, ktorý sa ujme prípravy 1. augusta," povedal generálny manažér klubu Matúš Patarák a pokračoval: "Z minuloročného kádra sme sa dohodli na predĺžení zmluvy s Mišinským, Zábavníkom, Utľakom, Baťkom a legionárom Stojanovičom. O ďalších hráčoch, ktorí budú hrať v Košiciach sa verejnosť dozvie do konca budúceho týždňa."


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/