(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Tenis: Hokejové hviezdy začínajú písať tradíciu s tenisom, má sa pridať aj golf.
@ Aktuálne -> Šport     Jul 10 2007 - 03:55 GMT
(TASR) - Iba tretíkrát od otvorenia bude košická Steel Aréna dejiskom podujatia, na ktorom sa nebude vyberať od návštevníkov vstupné. Dôvodom je tenisová exhibícia hokejových hviezd Košice - Výber Slovenska (16. júla), ktorej cieľom je spojiť nielen športové osobnosti, zábavu, ale má i charitatívne poslanie.

Prvýkrát v histórii sa v jednej z bášt slovenského hokeja stretnú, netradične s tenisovou raketou vo štvorhrách, súčasní najslávnejší odchovanci košického klubu. Účasť potvrdili aj hokejisti zo zámorskej NHL či špičkových európskych tímov.
Po dohode so Slovenským tenisovým zväzom, ktorý vyšiel organizátorom pilotného ročníka tenisovej charitatívnej exhibície v ústrety, si hokejové hviezdy vyskúšajú tenisový dvorec, na ktorom sa cez víkend odohrá stretnutie Pohára federácie tenistiek Slovensko - Srbsko. Projekt sa má stať pravidelnou letnou doplnkovou akciou pre samotných hráčov, ale aj fanúšikov. Navyše v budúcnosti sa uvažuje pridať aj golf.
Tenisovej exhibícii bude predchádzať hodinová autogramiáda hokejových hviezd (16.00) pred Steel Arénou a v rámci sprievodných akcií sa uskutočnia viaceré súťaže o najrýchlejšie podanie či najlepšieho hráča podujatia.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/